Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat ihtiyaçlarınız için şirketimiz İstanbul merkezli çalışmakla birlikte tüm Türkiye geneli şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ofis taşıma ve evden eve nakliyat ile sizlerin taleplerinizi karşılıyoruz. İstanbul Taşıma olarak uzman kadro ile sizlere destek vermekte ve profesyonel ekibimizle nakliyat sektöründe yer alarak asansörlü, marangozlu, sigortalı ve ambalajlı olarak hizmet vermekteyiz.

 Şehirler arası nakliyat nedir?

Her zaman bulunduğumuz il içerisinde taşınma gerçekleşmiyor olabiliriz, iş değişikliği, yeni bir işe yeni bir şehirde başlama, evlilik gibi durumlar neticesinde bulunduğumuz şehirden ayrılmak zorunda kalabiliyoruz. Şehirler arası nakliyat dediğimiz bu durumda İstanbul Taşıma olarak sizlerin yeni yuvanıza ya da ofisinize taşınmanızda yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızın ne kadar olduğu ne kadar çok hacim kapladığı sizleri korkutmamalı ve bu işi deneyimli olan ekibimize bırakarak şehirler arası nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan tasarruf sağlayacak hem de profesyonel bir hizmet alacaksınız.

Nakliyatta dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Taşınmak için ihtiyacınız olan adımları isterseniz kendiniz gerçekleştirebilir, ambalajlamayı ve mobilyalarınızı kendiniz hazır hale getirebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken şehirler arası nakliyat için eşyalarınızın orijinalliğini bozmadan demonte hale getirip çizilmemesi ve zarar görmemesi için özenle paketlenmesidir. İyi ambalajlanmamış bir eşya telafisi olmayan bir şekilde kullanım dışı kalma tehlikesi yaratabilir. Bizler siz müşterilerimizin bu şekilde bir sorun yaşamasını engellemek adına eşyalarınızı marangozlu, sigortalı, ambalajlı ve asansörlü bir sistemle taşıyoruz.

Ekibimizde yer alan marangozlar ile vitrinleriniz, mobilyalarınız, dolaplarınız, yataklarınız, masalarınız özenle kullandığımız aletler ile birbirinden ayrılıp taşınacak konuma getirilir ve balonlu naylonlar ile ambalajlanarak korunaklı hale getirilerek sigortalanır. Asansörlü taşıma sayesinde eşyalarınız dar apartman içlerinden taşınmak yerine binanınız dışından taşınarak otomatik sistemimizle güvenli yollardan taşınır. Böylece gönül rahatlığıyla ve tehlikesiz bir şekilde şehirler arası nakliyat işleminiz gerçekleştirilir.

Şehirler arası nakliyat

Türkiye’de mesafeleri sizler için yakınlaştıracak kadar özenli çalışıyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde talepte bulunduğunuz her şeye çözüm buluyoruz. Bu planlamaları sizlerin bize ulaşması ve randevu talep etmesiyle oluşturmaktayız. Sizler şehirler arası nakliyat taleplerinizi şirketimize ulaşarak iletebilir randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz daha detaylı bir planlama için ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaçlarınıza daha profesyonel çözümler bulup sizlere zaman kazandırabilir, taşınmadan önce detaylı bir iş planı oluşturabiliriz. Yoğun iş temposu, çocuklarınızın bakımı gibi hayatın içerisinde sorumluluk taşıdığımız bütün çalışmalarınızı sizler için asgariye indirerek sizler için planlama yaparak ofis taşıma ve evden eve taşıma ihtiyaçlarınızı yirmi yılı aşkın bir süredir karşılıyoruz.

Zamanınızın olmaması sebebiyle taşınmak için eşyalarınızı hazır hale getirmemiş olabilirsiniz. Eşyaları paketlemek, tek tek kolilere yerleştirirken kırılacak eşyaları ayırmak ve onları ayrı paketlemek bunlar mesai isteyen ve özen gerektiren işlerdir. Sizler taşınmak için telaşlanmayın diye ambalajlama hizmetimiz de yer almaktadır. Ambalajlama sayesinde sizler daha kısa sürede taşınacak ve eşyalarınız profesyonel kadromuz ile hazırlanacaktır.

Şehirler arası nakliyat hizmeti nelerdir?

Taşınmak için bize başvurduğunuzda ister ofis taşıma olsun ister evden eve nakliyat olsun her alacağınız hizmet eşit koşullarda gerçekleştirilecektir. Uzman kadromuzun çalışmalarıyla faydalanacağınız hizmetler şöyledir:

  • Güvenilir
  • Sigortalı
  • Ambalajlı
  • Temiz
  • Marangozlu
  • Asansörlü

İstanbul Taşıma olarak birçok nakliyat firmalarından farkımız bu belirttiğimiz hizmetleri her müşterimiz için eşit şekilde titizlikle gerçekleştirmemizden kaynaklanıyor. Sadece şehir içi değil şehirler arası nakliyat çalışmalarımızda ve tüm illerde hizmet faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her taşınma türü birbirinden farklılık göstermektedir. Şirketimiz taşınma türlerini kategorilere bölerek sizlere daha detaylı hizmet sunmakta. Ofis taşıma işlemi için yapılması gereken işlemler mevcuttur. Bu işlemleri şirketimiz marangozlu ve asansörlü olarak yaptığımız için bir yerden bir yere taşınmak sizin için zahmet olmaktan çıkmaktadır. Siz yeni ofisinizin resmi işleriyle uğraşırken biz sizler için bütün eşyalarınızı ambalajlamış, hazırlamış ve yeni ofisinize yerleştirmiş olacağız.

Evden eve taşıma için de ayın titizliği göstermekteyiz. Sizin zaman bulamayıp hazır hale getiremediğiniz eşyalarınızı özenle paketliyor ve yeni adresinize ulaştırmak için taşıyoruz. Beyaz eşyalarınızı balonlu naylonlar ile kaplıyor ve korunaklı bir şekilde ambalajlayarak şehirler arası nakliyat ihtiyacınıza yardımcı oluyoruz. Küçük mutfak eşyalarınızı ayrı paketlemeler yapıyor ve bütün eşyalarınızı temiz ve güvenilir bir çalışmayla naklediyoruz.

İstanbul-Ankara sıklığında gerçekleştirdiğimiz şehirler arası nakliyat seferlerimiz bununla sınırlı kalmayıp tüm iller arasında gerçekleşmektedir. Bu sayede ülkemizin her bölgesi, ili ve kasabasına ulaşıyor her kesimin taleplerini karşılıyoruz. Bu taleplerin karşılanması müşterimiz için olduğu kadar bizler için de önem arz ediyor. Sizlerin bize yaptığı olumlu dönüşler bizlerin motivasyonunu her geçen gün arttırmakta ve kendimizi geliştirmemizi sağlamaktadır.

Ülkemizin doğusundan batısına gerçekleşen bu hizmetleri sizlerin talep ve istekleri sayesinde karşılıyoruz. İstanbul taşımaya ister telefonla ulaşarak isterseniz mesai ve zaman sıkıntısı yaşıyor iseniz whatsapp butonumuza tıklayıp mesaj yoluyla iletişim kurarak şehirler arası nakliyat için randevu alabilirsiniz. Sizin için en uygun tarihi ve zaman dilimini seçerek nakliyat için ihtiyacınız olacak bütün hizmetleri siz müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

1 thought on “Şehirler Arası Nakliyat”

  1. Geri bildirim: Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat | İstanbul Taşıma 0532 679 50 66

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonFiyat Alın!