Sefaköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Kapsamlı olarak Sefaköy evden eve nakliye hizmeti için yapacağınız ilk işlem güvenilir bir şirket bulmak olmalıdır.

Nakliyat için ilk planlamanız arama motorları ve reklamlarda yer alan şirketlere öncelik vermeniz faydalı olacaktır. Haritalarda yer alan yorumlar ve puanlamalara bakarak şirketlerin kalite puanlarına bakara başarılı nakliyatçılara ulaşabilirsiniz. Haritalarda yer alan yorumlar o şirket hakkında direk olarak müşterilere fikir vermekte ve hizmetindeki yetkinliği göstermektedir.

Adım Adım Sefaköy Evden Eve Nakliye

Öncelikli olarak başarılı ve güvenli bir şirket bulduktan sonra ne şekilde bir işlem sırası oluşturduklarını sormanız faydalı olacaktır. Eşyalarınız ebat olarak büyük ve sayıca yüksek ise taşınma tarihinden önce şirketin eksper göndermesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir çalışmalarının olup olmadığını sormalısınız. Bu çalışma size ve şirkete taşınma gününde zaman ve hız kazandıracaktır. Eşyaların tespitinin nakliyattan önce yapılması ve nakliyat gününde nasıl bir ambalajlama çalışmasının yapılacağı belirlemek açısından önemlidir. Binanız yüksek katta yer alıyorsa asansörlü bir hizmete ihtiyaç duyacaksınız. Bu belirlemelerin yapılmasından sonra İstanbul evden eve nakliyat hizmeti netlik kazanacaktır.

Nasıl Bir Hizmete İhtiyacınız Var?

Alacağınız hizmet nakliye ihtiyacınızı kolaylaştıracak ve daha güvenilir bir çalışma yapılmasını sağlayacaktır. Öncelikli olarak Sefaköy evden eve nakliye için ihtiyaç duyulan hizmetler şunlardır:

  • Asansörlü
  • Marangozlu
  • Sigortalı
  • Ambalajlı

Yüksek katlı binalarda, rezidansda yaşıyor veya yeni taşınacağınız adresteki bina yüksek katlı ise asansörlü nakliyat hizmeti sizin ihtiyacını karşılayacak türdedir. Bu sayede eşyalarınız hem daha hızlı hem de daha güvenli olarak taşınır. Asansörlü araçlarda yer alan otomatik mekanizma tek seferde birçok eşya yüklenebilmektedir. Bu sayede eşyalarınız binanın içerisinden taşınmaz. Bina içindeki asansörde ya da koridorlarda taşınmadığı için herhangi bir çizik ve darbe alması engellenir.

Asansörle taşınma işlemi öncesinde önce eşyalarınızın bulunduğu yerden sökülmesi gerekir. Özellikle gardırop, kitaplık gibi mobilyalarınız marangozların çalışmalarıyla monte edildikleri yerlerden alınmalıdır. Bu çalışma ile eşyalar ambalajlanacak boyutlara hazırlanarak taşınma kolaylığı sağlar. Marangozlu hizmet almak için şirketlere özellikle bu hizmeti verip vermediklerini sormalısınız.

Bir diğer kıymetli hizmet sigortadır. Her eşyanız önem arz eder bu yüzden İstanbul evden eve nakliyat için öncelikle ihtiyacınız olan hizmettir. Nakliyat şirketinin eşyalar için sigorta yapmasını talep edin. Eğer bu talebinizi kabul etmezlerse güvenli bir nakliyat hizmeti almama ihtimaliniz yüksek olacaktır. Bu yüzden sigorta yapan şirketlerle anlaşma sağlayarak çalışmayı tercih etmelisiniz.

Eşyalarınızı taşırken en ihtiyaç duyacağınız hizmet türü ambalajlamadır. Müşteriler bu hizmeti nakliyat şirketlerinden talep edebileceği gibi kendisi de yapabilir. Belki zamanınız olmadığı için ya da bu işlemi kendiniz yapmak istemediğinizde bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bunun için şirketler özel balonlu naylonlar ile size bu hizmeti vermektedir. Özellikle beyaz eşyalar ve mobilyalar gibi çizilme tehlikesi bulunan ürünlerin ambalajlanmaya ihtiyacı vardır.

Pandemi Sürecinde Sefaköy Evden Eve Nakliye

Hijyen kurallarının sıkı sıkıya bağlı kalınmasına gerek duyulan önemli bir süreçten geçmekteyiz. Bu yüzden Sefaköy evden eve nakliye çalışanlarının maske takıp eldiven kullandığından emin olun. Evin içerisine girerken galoş kullanmaları ve korumalı kıyafet giymeleri önem arz etmektedir. Bu kurallara uyulması siz müşterilerin sağlığı açısından ilk sıralarda bulunmalıdır.

Herhangi bir tedbirsizlik bütün dünyayı etkisine alan ve tedavisi zor olan virüsün bulaşma riskini arttıracaktır. Sağlığınız için hijyen tedbirleri alan nakliyat şirketleriyle anlaşmalısınız.

İstanbul Taşıma Şirketi Hakkında

Şirketimiz yirmi yılı aşkın süredir İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır. Ofisimiz Güngören’de bulunmaktadır. Bununla birlikte hizmet bölgemiz tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. İstanbul Ankara nakliye hizmetimiz sıklık gösterse de seksen bir il genelinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde Ofis taşıma, mağaza taşıma olmakla birlikte Sefaköy evden eve nakliye hizmeti yer almaktadır. Bütün hizmet yelpazemizi aynı kalitede sizlere ulaştırmaktayız.

Ofis taşıma hizmetinde yine Sefaköy evden eve nakliye hizmetinde yer alan çalışmalar gerçekleşmektedir. Ofisinizde yer alan eşyaları yüksek katta iseniz asansörlü araçlarımızla taşıyoruz. Ofis mobilyalarınızı ekibimizde yer alan uzman marangozlar ile nakliyata hazır hale getirmekteyiz. Balonlu naylonlar ile mobilyalarınızdan en ufak ofis eşyalarınıza kadar güvenle sarararak koruma altına alarak sigortalıyoruz. Bu şekilde yaptığımız ambalajlı paketlemeler siz müşterilerimizin eşyalarına önem vermekteyiz.

Siz müşterilerimizden aldığımız her olumlu dönüş bizlerin her geçen gün daha da kendimizi geliştirmemizi sağlamaktadır. Bununla birlikte hizmet kalitemizi arttırarak sizleri de memnun etmekteyiz. Şirketimiz Sefaköy evden eve nakliye hizmetinde birçok müşterimizin memnuniyetini kazanmıştır. Vermiş olduğumuz hizmetleri asansörlü, marangozlu, sigortalı ve ambalajlı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bize sitemizin iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Ana sayfamızda yer alan telefon ile bize ulaşarak randevu talep edebilirsiniz. Sizlere en uygun gün ve saatte randevunuzu oluşturmuş olacağız. Dilerseniz whatsapp aracılığı ile fiyat alabilir ve randevu talebinizi yine mesaj yoluyla oluşturabilirsiniz. Pandemi sürecinin yaşandığı bugünlerde güvenliğiniz ve sağlığınız için evde kal çağrısına uyarak bizlere telefondan ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Call Now ButtonAra Fiyat Al!
×