Ofis Taşıma

İstanbul taşıma olarak, ofis taşıma için sizlere güvenli ve ambalajlı bir şekilde nakliye gerçekleştiriyoruz. Ekibimizde yer alan marangozlar sayesinde ofis eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Taşımacılık sektöründe kurumsal ofislerin nakliye işlemlerinde eşyalarınız zarar görmeden ve sigortalı olarak şirketimizin güvencesi altındadır. Ofis taşıma işlerinizi İstanbul merkezimiz olmakla birlikte Türkiye geneli nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. 81 ilde varlığımızı sürdürerek sizlere hizmet sunuyoruz. Ofis taşıma işlemlerinizi malzemelerini koruyarak paketliyor ve güvenle yeni adresinize ulaştırıyoruz.

Ofis Taşıma Nedir?

Ofis taşıma kurumsal işletmelerden yerel işletmelere kadar herkesin adres değişiklikleri ve yeni bir çalışma ortamına yerleşmek için kullanılan bir taşımacılık türüdür. Burada önemli olan eşyalarınızın güvenle taşınması ve şirketinize ait evraklarınızdan kalemliklerinize kadar her şeyin titizlik ve düzen içerisinde paketlenmesidir. OfisTaşıma ile sizlerin yeni adresinize güvenli ve huzurlu olarak taşınmanıza yardımcı oluyoruz, hem de yirmi yılı aşkın. Bu süreç bizlere tecrübe ve profesyonellik kazandırmıştır. Bütün iş planlarımızı her geçen gün daha da geliştiriyor ve pratik bir şekilde nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İş Yeri Taşıma İçin Nasıl Bir Hizmet Alacaksınız?

  • Güvenilir
  • Marangozlu
  • Ambalajlı
  • Sigortalı

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte ofisinize geliyoruz ve isterseniz öncesinde de eksperin gelmesini talep edebilirsiniz.  Özellikle demonte edilmesini istediğiniz eşyalarınızı ve ekstra bir isteğiniz varsa belirtebilirsiniz. Önceliğimiz sizlerin isteği doğrultusunda güvenilir ve özenli hizmet sunmaktır.

Büro taşıma esnasında kendi paketlemeleriniz olabileceği gibi dilerseniz ambalajlamayı biz de gerçekleştirebiliriz. Ofis de yer alan mobilyalarınızı dikkatli bir şekilde balonlu naylon ile paketliyor ve herhangi bir durumun olmasını engelliyoruz. Aynı hassasiyeti ofisinizde yer alan diğer eşyalarınız için de gösteriyoruz. En büyük mobilyalarınızdan en küçük parça ve dosyalara kadar bizim güvencemiz altındadır. Taşıma işleminde en ufak parçalar da dahil olmak üzere bütün ofis eşyalarınızı taşınmaya hazır duruma getiriyoruz.

İşte ofis taşıma işleminin inceliği de burada yatıyor. Şirketiniz için aldığınız her ürünü nakliye işleminden sonra yeni adresinizde aynı güzellikte görmek istemek sizin en önemli hakkınız. Biz de bu hakkınızın önemini bilir şekilde taşıma işlemleri gerçekleştiren bir şirketiz. Karşılıklı güven ve anlaşma ile bu hizmeti yirmi yılı aşkın bir süredir devam ettiriyoruz.

Ofisimiz Nerede?

Merkezimiz İstanbul olmakla birlikte seksen bir il için hizmet sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve taşıma işlemlerinizin olduğu şehri iletmek. Profesyonel ekibimizle tüm Türkiye’de özenli ve güvenilir işler gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizin bu kadar başarıya ulaşması bizlerle daha önce ofis taşıma, evden eve taşıma ve şehirler arası taşımacılık hizmeti alan müşterilerimizin bizi seçmeye devam etmesidir.

Büro Taşıma İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

Sizin belirttiğiniz zamanda ve saatte ofisinize hazırlıklı olarak geldiğimiz için taşınma işlemlerinizi hızlı gerçekleştiriyoruz. Burada önemli olan ambalajınız yoksa ve siz ambalaj işlemini bize yaptırmak istiyorsanız bunu önceden bize iletmeniz. Marangozlu olan ekibimizle ambalajlı paketlemeler yapmak sizin için büyük rahatlık olacak ve sorunsuz bir hizmet almış olacaksınız.

Bu Hizmet İçin Ekstra Ücret İstiyor Muyuz?

Ofis Taşıma yaptığımız diğer evden eve nakliyat işlemleri ile eşit ücrete tabidir ve ekstra bir ücret almayız. Ücretlerimiz taşımanın yapılacağı iki adres arasındaki mesafeye göre belirlenir. Ofis taşıma ya da evden eve yapılan işlemler aynı hizmet kalitesinde gerçekleştirilir. Evden eve taşıma ve ofis taşıma istekleriniz doğrultusunda sigortalı olarak yapılır.

Büro Taşıma İçin Neye Önem Veriyoruz?

  • Titizlik
  • Güven
  • Tecrübe
  • Sigorta

Bütün bu maddeler işimize ve müşterilere verdiğimiz değeri ortaya koymaktadır. Bunlar sayesinde başarılı bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz. İşimize ve siz müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu profesyonel olarak yerine getiriyoruz.

Neden İstanbul Taşıma?

Sektörde uzun soluklu ticari geçmiş ve tecrübemizin olması bizlerin en büyük artısı olmakla birlikte her geçen gün kendimizi ve ekibimizi geliştiriyoruz. Bununla birlikte Türkiye’nin bütün illerinde taşıma sektöründe var olmamız da büyümemizi ve hizmet yelpazemizi genişletmektedir. Uzman kadromuz sayesinde rahat ve güvenilir bir ortamda eşyalarınızı istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın paketlenmesi ambalajlanması aşamasında sizlere yardımcı olarak bu sürecin güvenilir olarak işlemesini sağlıyoruz. Evden eve ve ofis taşıma işlerinizi şehir içi ve şehirler arası olarak gerçekleştiriyoruz. Hizmet bölgemizin bu kadar geniş olması sayesinde herkes kesime ve bölgeye ulaşıyoruz. Uzman kadromuz sayesinde bütün bu işlemleri güvenilir bir şekilde ve istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Sizlerin istekleri ve bizlerin taşıma sektöründeki tecrübesi nakliyenin başarılı ve karşılıklı memnuniyet şeklinde gerçekleşmesini sağlıyor. Bütün bunlar bizim sektör içindeki konumumuzu ve sizlerin güvenli taşınmasını güçlendirmektedir.

İstanbul Taşıma olarak sizlere hizmet sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Evden eve ve ofis taşıma hizmetlerimizi size ulaştırmaya devam ediyor ve uzman kadromuzu her geçen gün geliştiriyoruz. Bu başarımızda yer alan profesyonel marangoz ve elemanlarımız önemli rol oynamaktadır. Güvenilir, asansörlü, marangozlu ve sigortalı taşımacılık için bize ulaşmanız yeterlidir.

Call Now ButtonFiyat Alın!