Nakliyat

Şirketimiz sizlerin talepleri doğrultusunda yirmi yılı aşkın bir süredir uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ofis Taşıma, evden eve taşıma gibi birçok nakliyat taleplerinizi karşılayarak sektördeki varlığımızı sizlerin talepleri ve istekleri sayesinde sürdürüyoruz. Müşterilerimiz için sigortalı, asansörlü, marangozlu ve ambalajlı olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için bizleri arayabilir veya whatssapp butonuna tıklayarak ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Nakliyat için ihtiyacımız olan nedir?

Özellikle ambalajlama işlemini kendiniz yapmak istemiyor ve bu işleri biz profesyonellere bırakmak istiyorsanız bunun için şirketimizin şu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz:

  • Sigortalı
  • Marangozlu
  • Ambalajlı
  • Asansörlü

Sigorta sayesinde eşyalarınızın güvencesini vermekteyiz. Marangozlarımız sayesinde eşyalarınız nakliyat için uygun hale getirilir. Taşındığınız adresinizde eşyanızı orijinalliğini koruyarak ve büyük rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Marangozlarımızın demonte ettiği ürünlerinizi naylonlu balonlar ile paketleyerek ambalajlı olarak nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz.  Asansörlü araçlarımız sayesinde bina içinde taşınmaksızın direk olarak evinizin ya da ofisinizin dışından taşıyarak güvenli bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde ürünleriniz zahmetsiz ve tehlikesiz olarak güvenle taşınmaktadır.

Nakliyat hizmetinin önemi

Her zaman göz ardı edilen işlerin önemi daha büyük olduğu görülmektedir. Nakliyat işlemleri de her zaman kıymetsiz ve kolay olarak görülebilmektedir. Fakat zamanımızı ve hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofis ya da evlerinizdeki eşyaların korunaklı bir şekilde taşınması büyük kıymet arz eder. Eşyaların herhangi bir zarar görmesi siz kullanıcıların üzecek ve keyfini kaçıracaktır. Bu tatsızlıkların yaşanmasını önlemek adına uzman ekibimiz ile yirmi yılı aşkın tecrübemiz süredir ofis taşıma ve evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz.  Siz müşterilerimizin her olumlu dönüşü bizlerin motivasyonunu sağlayarak şirketimizi her geçen gün gelişmesini sağlamaktadır. Karşılıklı güven ve talepler sayesinde şirketimizi her geçen güç büyütmekteyiz.

Hangi bölgelerde hizmet veriyoruz?

İstanbul Taşıma olarak, tüm Türkiye geneli seksen bir ilde hizmet sunuyoruz. Merkezimiz Güngören/İstanbul’da yer almaktadır. Google haritalardan, sitemizdeki telefon numarasından ya da whatsapp butonundan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz evinizin konumu ve eşyalarınızın durumuyla ilgili detaylı planlama yapılması için ekspertiz isteyerek randevu talep edebilirsiniz. Bu sayede daha titiz bir çalışma gerçekleştirerek taleplerinizi karşılayabiliriz. Hizmet bölgemiz için yelpazemi geniştir. İstanbul-Ankara, Ankara-İstanbul arası nakliyat yoğunluğumuz olmakla birlikte her bölge, il ve ilçelerde varlığımızı sürdürüyoruz. Bize ulaşmak için aramanız talep oluşturmanız yeterli olacaktır, sekreterlerimiz size en uygun zaman diliminde randevu oluşturacaktır.

Şehir içi nakliyat hizmeti

İstanbul merkezli şirketimizde şehir içi hizmet almak için bize ulamanız yeterli. Şehir içinde verdiğimiz nakliyat hizmetinde yine aynı haklardan yararlanabilirsiniz. Asansörlü, marangozlu, sigortalı ve ambalajlı olarak gerçekleştirdiğimiz nakliyat çalışmalarımızı yirmi yılı aşkın sürdürüyoruz. İstanbul’da şehir içinde yer alan adresleriniz için bir gün önce hatta taşınacağınız gün içerisinde bize ulaşarak randevu talep edebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte hızlı bir şekilde taleplerinizi karşılıyoruz. Bizlere ofis taşıma ve evden eve nakliyat için ulaşabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat

Türkiye’nin geneline yönelik verdiğimiz hizmette her ilden İstanbul Taşımaya ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Ülkemizin her iline yirmi yılı aşkın süredir hizmet götürmekten mutluluk duyuyoruz. Nakliyat hizmeti için yaşadığınız ya da talep ettiğiniz herhangi bir ilden bize ulaşabilirsiniz. Önemli olan arayarak randevu oluşturmanız. Belirlediğimiz saatte ve günde sizlerin adresine ulaşıyor ve uzman kadromuz ile planlı bir şekilde nakliyat işlemlerinizi tamamlıyoruz.

İstanbul taşımanın önemi

Şirketimiz varlığını uzun süredir İstanbul’da başarıyla sürdürmektedir. Ekibimizde yer alan profesyonel kadro ile eşyalarınız güvenli, titiz ve rahat bir şekilde taşınmaktadır. Şirketimizde yer alan marangozlar sayesinde eşyalarınız nakliyat için uygun biçimlere getirilir. Ambalajlı paket hizmetimiz ile balonlu naylonları kullanarak eşyalarınız zarar görmeden güvenilir bir şekilde taşınmaya hazırlanır. Hazırladığımız paketler ile gönül rahatlığıyla işleri bize bırakabilirsiniz. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler ve sizlerden aldığımız olumlu yorumlar ile birlikte gelen talepler doğrultusunda her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Her talep şirketimiz ve siz müşterilerimiz için yenilikler sağlıyor. Bunlardan birisi de asansörlü nakliyat. Dar apartman koridorları ve çok katlı binalar nedeniyle taşınma eşlemleri uzamakta ve eşyaların zarar görme riski artmaktadır. Bizler bu gibi sorunları önlemek adına asansörlü araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Böylece otomatik olarak çalışan asansörlü sistemimiz ile sorunsuz ve güvenilir bir şekilde taşınmanıza yardımcı oluyor ve binanın içinde yer alan bütün riskleri sıfıra indiriyoruz.

Nasıl bir nakliyat hizmeti veriyoruz?

Uzman kadromuz ile bir nakliyat hizmetinde yer alan bütün çalışmalardan faydalanacaksınız. Bu hizmetler sizlerin ihtiyaç duyduğu ve taşınmanızı kolaylaştıracak her şeyi kapsamaktadır.  Dilerseniz eşyalarınızı randevu saatinizden önce sizler hazır hale getirir ya da şirketimizin verdiği bu hizmetten yararlanmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde gerçekleştireceğimiz bir çalışmayı bize taşınma gününden önce bahsetmeniz işlemleri kolaylaştıracaktır. Ekibimizden böyle bir hizmet almak isterseniz bizler balonlu naylon malzemesiyle eşyalarınızı paketleyerek sizlere güvenilir ve kolay taşınma imkanı sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızdan evinizdeki en küçük eşyalara kadar ambalajlı paketleme yaparak sizlere yardımcı oluyoruz. Bizlere arama butonundan ya da whatsapp ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hizmet tarihinizden önce randevu almayı unutmayın.

1 Comment

Call Now Button