İstanbul Nakliye Ücretleri

İstanbul taşıma olarak evden eve nakliyat ve ofis taşıma ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yirmi yılı aşkın bir süredir nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. İstanbul nakliye ücretleri karşılığında vermiş olduğumuz hizmetler:

·        Evden eve nakliyat

·        Ofis taşıma

·        Mağaza taşıma

·        İstanbul Ankara nakliye

·        Asansörlü nakliyat

·        Şehirler arası nakliye

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Pandemi sürecinin yaşandığı bu dönemde hizmetlerimizi maskeli, eldivenli ve galoşlu olarak vermekteyiz. Şirket olarak ekibimizde yer alan bütün çalışanlarımız korona tedbir ve kurallarına uygun çalışmaktadır. Temas yolu ile hızlı bir şekilde bulaşan hastalığın önlenmesi için bütün tedbirlerimizi almış bulunmaktayız.

İstanbul nakliye ücretleri karşılığında verdiğimiz hizmetleri şu şekildedir:

·        Ambalajlı

·        Sigortalı

·        Asansörlü

·        Marangozlu

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma için işlem sırasının yapılması nakliyat hizmetini daha başarılı kılacaktır. Bu işlemlerin bazı kısımlarını kendiniz yapabileceği gibi şirketimizden de talep edebilirsiniz.

Şirket olarak çalışma planımızda ilk olarak eşyaların taşınacak duruma getirilmesi yer almaktadır. Ekibimizde yer alan marangozlar sayesinde mobilya ve dolap gibi eşyalarınız yerlerinden sökülerek taşınmaya uygun ölçülere getirilir. Bu çalışmalarımızı saparken bütün eşyalarınız bizim güvencemiz altında sigortalanır.

Nakliyatın gerçekleşeceği binada yüksek katta yer alıyorsanız asansörlü araçlar size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu sayede eşyalarınız bina içinden taşınmayacağı için herhangi bir darbe alma tehlikesi ortadan kalkacaktır. Hem tehlikeden korunmuş olacak hem de hızlı bir şekilde taşınarak zamandan tasarruf sağlayacaksınız. Bütün bu işlemleri İstanbul nakliye ücretleri hizmeti kapsamında olduğu için ekstra bir bedel ödemenize gerek yoktur. Eşyalarınızı taşımadan önce güvenli şekilde paketlenmesi gerekir. Bunun için eşyalarınızı balonlu naylonlar ile ambalajlı olarak paketliyoruz. Böylece beyaz eşya ve mobilyalarınız koruma altında taşınır ve yeni adresinize ulaştırılır. Bütün bu işlemlerin başlangıcından eşyalarınızın yeni adresinize kadar taşınması istanbul nakliye ücretleri hizmetine dahildir. Ekstra bir hizmet talebiniz bulunuyorsa nakliyat tarihine kadar belirtmenizi rica ederiz.

İstanbul taşıma olarak vermiş olduğumuz bütün hizmetlerin arkasında yer almaktayız. Siz müşterilerimizin her talebi bizim için önceliktir. Bu isteklerinizi yerine getirirken sizlerden ek bir ücret talep edilmemektedir. 

Bizlere ulaşmak ve İstanbul nakliye ücretleri bilgisi almak için bizlere iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Direk arayarak randevu talep edebilirsiniz. Çalışıyor ve arama yapmak için zaman bulamıyorsanız whatsapp butonu aracılığı ile mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Pandemi sürecinde siz müşterilerimizin ve ekibimizin sağlığını düşünüyor bütün korona tedbirlerine uygun çalışıyoruz. Korona sürecinde ofisimizi ziyaret etmek yerine bizlere telefon aracılığı ile ulaşmanızı bekliyoruz. Evde kal. Hayat eve sığar.

Call Now ButtonFiyat Alın!