İstanbul nakliyat

Ofis taşımacılığı ile evden eve nakliyat ihtiyacınız için çalışacağınız kaliteli firmalar bulmak eşyalarınızın düzeni için önem arz etmektedir. Özellikle pandemi sürecinde hijyen kurallarına uyulması sağlığınız için önemlidir ve İstanbul nakliyat olarak sizlere daha güvenilir hizmet sunmaktayız.

Şirketimizin tüm çalışanları hijyen kurallarına uymakla birlikte; maske kullanmakta, saatlik eldiven değiştirmekte ve özel kıyafetlerle İstanbul nakliyat ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılamaktadır.

İstanbul nakliyat hizmeti nedir?

Yeni adres değişikliklerinizde ister ofis ister ev eşyası olsun İstanbul nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet eşyalarınızın paketlenmesi, eğer varsa büyük mobilyalarınızın marangozlar sayesinde taşınabilir ebatlarda eşyalarınızın demonte hale getirilmesini sağlar. Eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. Eğer bulunduğunuz daire binanın yüksek katlarında ise asansörlerimiz sayesinde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde taşınır. Aynı şekilde ofis eşyalarınız da asansör sayesinde kolaylıkla taşınmaktadır.

Ofis dışında restoran, kafe, mağaza gibi sektörün farklı alanlarındaki iş kolları için İstanbul nakliyat hizmetleri veriyoruz. Taşımak istediğiniz eşyalar hangi iş kolundan olursa olsun hizmet kalitemiz aynı kalmaktadır.

Alacağınız Hizmetler

Öncelikle şirketimize ulaşarak ne tür bir taşıma talep ettiğinizi anlatarak başlamalısınız. Bu talepleriniz doğrultusunda bir iş planı oluşturuyoruz. Bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi ve bizlerin size nasıl bir hizmet verdiğini telefonda görüşme yaparak konuşuyoruz. Sizler dilerseniz taşınmanın olacağı gün İstanbul taşıma şirketimizin gelmesini isteyebilirsiniz. Daha önceki bir tarih isteyerek şirket çalışanlarımızın adresinize gelmesini isteyerek bir iş planı oluşturmamızı talep edebilirsiniz. Böylece daha kapsamlı bir planlama yapabiliriz. Eşyalarınızın listesini yaparak kategorilere bölüyor ve bu kategorilere uygun taşıma gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyaları ve mobilyalarınızı aynı kategoride, mutfak eşyalarınızı ve özel eşyalarınızı kırılacaklar kategorisinde tutuyoruz. Ekstra bir hizmet isteyebilir eşyalarınızın taşınmasında özellikle dikkat edilmesi gereken ve demonte edilmesini istediğiniz kısımları varsa belirtebilirsiniz.

Hizmet anında İstanbul nakliyat

Eksperin daha önceki günlerde gelmesini gerekli görmez iseniz şirket çalışanlarımız randevunun oluşturulduğu tarihte gelerek İstanbul nakliyat hizmetini size sunmaktadır. Eşyalarınızı kendiniz paketleyerek taşınmaya hazır hale getirebilirsiniz. Bu kısmı kendiniz yapmak istemeyebilir ve şirketimizden talep edebilirsiniz ve sizin için eşyalarınızı paketleme çalışması yapabiliriz. Beyaz eşyalarınızı ve sehpalarınızı balonlu naylonlar ile sararak zarar gelmesini engelleyip korunaklı bir şekilde ambalajlayarak paketliyoruz. Asansörlü nakliyat için bizden bu hizmeti taşınma öncesi planlama yaparken isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın güvenli taşınması bu şekilde garantilenir.

Nasıl bir nakliyat hizmeti alacağım?

  • Sigortalı
  • Güvenli
  • Asansörlü
  • Ambalajlı
  • Marangozlu
  • Profesyonel kadro

Bu hizmetlerden faydalanmak için öncelikle yapmanız gereken hizmet bölgenizi bize bildirmektir. Alacağınız hizmet şehir içi mi yoksa şehirler arası nakliyat mı olacak? Şirketimiz sadece İstanbul içi değil aynı zamanda tüm Türkiye geneli nakliyat hizmeti vermektedir. Şirket olarak bütün nakliyat ihtiyaçlarınızı seksen bir il genelinde karşılamaktayız.

Taşıma işlemini yaptığımız her müşterimizin eşyaları sigortalanmaktadır. Sizlerin güvenliği ve memnuniyeti için sigorta hizmeti sunuyoruz. Çok katlı binalardaki nakliyat sorununu çözmek için asansörlü hizmet sunarak eşyalarınızın binanın içerisinde herhangi bir sorun yaşamadan taşınmasını sağlar. Asansörlerimizde bulunan iki buçuğa ikilik geniş bir alan ile birçok eşya hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Bu hem siz müşterilerimiz için hem de şirketimiz için zamandan tasarruf sağlamaktadır. Ekibimizde yer alan uzman marangozlar ile mobilyalarınız ve birçok eşyanız sorunsuz bir şekilde taşınmaya uygun daha küçük parçalar haline getirilir.  Bu küçük parçalar ambalajlı paketler ile hazır taşınmaya uygun hale getirilir.

İstanbul nakliyat

Yirmi yılı aşkın bir süredir İstanbul taşıma olarak hizmet sunmaktayız. Başarımızın bu noktaya taşınması çalışmalarımızı titizlikle ve güvenle oluşturmamızda saklıdır. Karşılıklı güven sağladığımız ve her geçen gün olumlu dönüşler alan şirketimizin sizlerin sayesinde motivasyonu artmaktadır. Uzman kadromuz ile birlikte sizlere asansörlü, marangozlu, ambalajlı ve sigortalı olarak güvenli İstanbul nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Pandemi sürecinde olmamız nedeniyle ekstra hijyen kurallarına uyan şirketimiz sizler için sağlıklı ekipmanlar kullanmaktadır. Tıbbi maskeler kullanıp, eldivenlerimizi kullanarak eşyalarınız ile temasta bulunuyor ve giydiğimiz kıyafetlerle izole bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz.

İstanbul nakliyat hizmeti için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Şirketimiz İstanbul/ Güngören merkezli olmakla birlikte şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Sizlere bu hizmeti vermek için bize sitemizde yer alan telefondan ulaşabilirsiniz. Arama yapmak için müsait bir anınız olmaması durumunda ise whatsapp butonunu kullanarak bizlere mesaj yoluyla ulaşabilir ve İstanbul nakliyat için fiyat alabilirsiniz. Sitemizde yer alan galeri sayfasından vermiş olduğumuz hizmetleri görebilir ve yapmış olduğumuz paketlemelerin görsellerine ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetleri titizlikle yürütüyor ve yirmi yılı aşkın süredir sizler için nakliyat hizmeti veriyoruz. Sitemizdeki iletişim formundan bizlere yazabilir daha kısa bir ulaşım için butonlar aracılığıyla bizi arayabilirsiniz. Sizin için en uygun ve en yakın tarihte randevunuzu oluşturarak ihtiyaçlarınızı karşılayarak sizlere yardımcı olmaktayız. İstanbul nakliyat için evde kal fiyat al.

Call Now ButtonFiyat Alın!