İstanbul evden eve nakliyat

Nakliyat sektöründe ihtiyacınız olan hizmetleri önceden belirlemek taşınmanızı kolaylaştıracak, daha güvenilir ve daha planlı bir çalışmanın yapılmasını sağlayacaktır. İstanbul evden eve nakliyat için müşterilerin tercih etmesi gereken belli başlı hizmetler şu şekilde olması yarar sağlayacaktır:

  • Asansörlü
  • Sigortalı
  • Marangozlu
  • Ambalajlı

Nakliyat firması ararken öncelikle bakmanız ve sorgulamanız gereken çalışmalar içerisinde bu hizmetlerin olması bu sayede sizlerin daha başarılı şirketlerle çalışmasını sağlayacaktır. İnternetten yaptığınız aramalarda iletişime geçtiğiniz istanbul evden eve nakliyat firmalarının ne tür hizmetler sunduğunu ölçebilirsiniz.

Asansörlü nakliyat hizmeti şirketlere ve müşterilere birçok kolaylık sağlamaktadır. Müşteriler için zaman ve hız kazancı sağlamaktadır. Asansör ile eşyaların binanın dışından korunaklı ve güvenli olarak taşınmasını sağlar. Taşınacak eşyalarınızın yüksek katlı dairede olması ve yine eşyaların yeni adresinin yüksek katlı binada yer alması durumunda bu hizmet türü sizin için uygun olacaktır.

Eşyaların herhangi bir sorun karşısında sigortalanması güvenliğinizi artıracaktır. Eşyaların nakliyat sırasında bir sorun yaşamasına, çizilmesine ve kırılmasına karşı bir güvenlik oluşturulmalıdır.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde marangozlu hizmet türü öncelikli olmalıdır. Evinizde yer alan mobilyalar, beyaz eşyalar, salondaki tv üniteleri gibi hacim olarak yer kaplayan eşyalar marangozlar sayesinde taşınmaya uygun ebatlar haline getirilerek taşınmada kolaylık sağlanmaktadır. Böylece eşyalarınız nakliyat sırasında herhangi bir sorun yaşanmadan işlem görür.

Eşyaların ambalajlı olarak taşınması ve paketlenmesi eşyaların taşınma esnasında ve yeni adresinize taşınmana kadar olan sürede zarar görmeden saklanmasını sağlamaktadır. Eşyalar zarar görme tehlikesi olmadan paketlenir. Beyaz eşyalarınızın çizilmesini engeller ve kişisel eşyalarınızın korunaklı olarak taşınmasını sağlar.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetinin önemi

Eşyalarınızın taşınma sırasındaki güvenliği kullanıcıların konforlu bir şekilde taşınma gerçekleştirmesini sağlar. Bu şekilde yapılacak taşınma işlemi kullanıcıların güvenliğini sağladığı için müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

Müşterilerin seçeceği nakliyat firması eşyaların güvenliğini sağladığı için önem arz eder. Bunun için seçeceğiniz firmaları internet üzerinden araştırmalı, haritalardaki puanlamasına ve yorumlarına bakmak işinizi çok kolaylaştıracaktır. Kalite puanı yüksek olan şirketleri seçmeyi tercih etmelisiniz. Bu sayede daha önce tercih edilip memnun kalınmış olan firmaları bularak kaliteli hizmet almış olursunuz.

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti nelerdir

Evden eve nakliyat kadar ofis taşıma hizmeti de sektörde tercih edilen bir nakliyat türüdür. Bu hizmet parça eşya, beyaz eşya, ev eşyası ve ofis eşyası olarak birçok hizmet türünü barındırır.

Ofis taşıma ve evden eve nakliyat için öncelikli olarak hizmeti alacağınız firmayı arayarak randevu talep edebilirsiniz. Dilerseniz eksper çağırarak ön çalışma isteyebilirsiniz.

İstanbul taşıma olarak, eksper hizmetini ücretsiz sunmaktayız. Taşınma işleminizi planlamak adına sunduğumuz bu hizmette ofis ve evden eve nakliyat ihtiyacınızda eşyalarınızın durumuna göre planlama yapmaktayız. Kırılacak ve ambalajlanacak eşyalarınız için çalışma sırası oluşturur ve daha verimli bir hizmet alınmasını sağlarız.

Büyük mobilyalar, evde yer alan dolaplar, beyaz eşyalar, vitrinler, masalar ve kırılacak mutfak eşyaları listelenir kategorilere ayrılarak ambalajlama çalışmaları yapılır. Böylece eşyalarınız profesyonel bir çalışmayla gerçekleştirilir. En önemli avantajı taşınma işlemi yapılacağı gün zaman kaybetmeden planlı bir şekilde çalışma gerçekleştirilir. Siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Eğer eşyanın taşındığı daireniz binanın yüksek katlarında ise asansörlü bir çalışma isteyebilirsiniz. Bu sayede birçok eşyanız hızlı ve daha güvenilir bir şekilde taşınır. Bu çalışma siz müşterilerimizin memnuniyetini artıracak ve aynı zamanda zaman kazandıracaktır.

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti

Şirket olarak nakliyat hizmetimizi tüm Türkiye genelinde eşit kalitede sunmaktayız. Ofis eşyalarınızın taşınmasında gösterdiğimiz hassasiyeti ev eşyalarınızın taşınmasında da göstermekteyiz. Ofisinizde yer alan dosyalardan, tablolarınızdan ve mobilyalarınızdan şirketimiz sorumludur. En ufak eşyalardan büyük ebatlı eşyalara kadar titizlikle çalışarak taleplerinizi karşılıyoruz. Bütün ofis eşyalarınız balonlu naylonlar ile ambalajlanarak güvenli olarak taşınır.

İstanbul Taşıma olarak hijyen çalışmalarımız

Pandemi sürecinin yaşandığı bu dönemde, şirketimizin bütün çalışanları Covid-19 tedbirleri alarak çalışmakta. Günlük kullanılan eldivenler ile eşyalar taşınmakta ve saatlik değiştirilmektedir. Yine aynı şekilde maskelerimiz ile çalışarak saatlik değiştirmekteyiz. Ofisiniz ya da evinizde çalışma yaparken galoş kullanmakta ve dezenfektanlarımız ile hijyen kurallarına uygun bir şekilde hareket edilmektedir. Şirket çalışanlarımızın ve siz müşterilerimizin sağlığını ön planda tutmaktayız.

Şirket olarak bütün hizmetlerimizi asansörlü, marangozlu, sigortalı ve ambalajlı olarak vermekteyiz. Ofis taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz ağırlıklı olmakla birlikte mağaza ve kurumsal şirketlerin de nakliyat hizmetlerini profesyonel olarak karşılamaktayız.

İstanbul taşıma, yirmi yılı aşkın bir süredir İstanbul evden eve nakliyat çalışmaları ile sektörde yer almaktadır. Sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde şirketimizi daha da büyüterek motivasyonumuzu sağlamaktayız.. Sadece istanbul evden eve nakliyat değil aynı zamanda seksen bir ilde hizmet vermekteyiz. Nakliyat çalışmalarımız İstanbul-Ankara arasında sıklık göstermesiyle birlikte tüm Türkiye’de hizmet vererek çalışma alanımızı seksen bir ile genişletmiş bulunmaktayız.

1 thought on “İstanbul evden eve nakliyat”

  1. Geri bildirim: Beyoğlu Evden Eve Nakliyat | İstanbul Taşıma 0532 679 50 66 Nakliyat

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonFiyat Alın!