İstanbul Ankara nakliye

Nakliyat ihtiyaçları kişilerin ya da mağazaların mevcut adresinden başka bir adrese taşınma ihtiyacından doğmaktadır. Ülkemizde bu ihtiyaçların çoğu İstanbul Ankara nakliye alanındadır. İki il arasında sıklık gösteren bu ihtiyaçları profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Ankara nakliye tercihi

İstanbul’dan Ankara’ya yoğun ticaret ve taşınma talepleri nedeniyle nakliye hizmetlerimiz yoğunluk göstermektedir. İki büyük il arasında sıklık gösteren nakliyat aşağı yukarı beş yüz kilometreyi bulmaktadır. İstanbul Ankara nakliye seferleri ticaretin yoğunluğu belirlemektedir. Ticaret için ürün ve mal nakliyesi yapılmakla birlikte ofis taşıma ile evden eve nakliyat hizmetleri de vermekteyiz. İstanbul Taşıma olarak, İstanbul Ankara nakliye ihtiyaçlarınızı günlük yapılan seferlerimiz ile karşılamaktayız. Ofisinizin ve evinizin eşyalarını yeni adresinize güvenle ulaştırıyoruz.

İstanbul Ankara nakliye hizmeti için yapılacaklar

Bu hizmeti almak için öncelikli olarak internet sitemizde yer alan iletişim sayfasındaki formu doldurabilir, whatsapp butonumuz aracılığıyla mesaj yoluyla ya da arayarak direkt olarak randevu alabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz tarihten bir gün önce aramanız yeterli olacak ve size en uygun saatte randevunuzu oluşturmak için yardımcı olacağız.

Dilerseniz bu hizmetten faydalanmak adına ön çalışma için eksper talep edebilirsiniz. Eksper çalışmalarında eşyalarınızın ebatlarına ve hacmine göre plan oluşturmaktayız. Evinizin, ofisinizin ve mağazanızın içinde yer alan eşyaların neler olduğu ve ne kadar yer kapladığı ambalajlama yapmak için hangi boyutlarda olması gerektiğinin provasını yapmaktayız. Bu şekilde yapılan tespit sayesinde demonte edilmesi gereken eşyalarınızın tespitini yaparak marangoz çalışanlarımız eşyalarınızı düzenlemekte ve taşınmaya uygun hale getirmektedir.

İstanbul Ankara nakliye hizmet içeriği

Hizmetlerimizi asansörlü, ambalajlı, sigortalı ve marangozlu olarak sunmaktayız. Asansörlü nakliyat sayesinde yüksek katlı binalarda taşınmanızı kolaylaştırmaktayız. Nakliyatın yapıldığı adresiniz ve yeni adresinizin rezidans gibi yüksek katlı dairelerde yer alması taşınma işlemlerinizi süre olarak uzatmaktadır.

İstanbul Taşıma olarak asansörlü araçlarımız sayesinde eşyalarınız hem tek seferde daha fazla hem de daha kısa sürede taşınmaktayız. Otomatik raylı sistem ile eşyalarınız zarar görmeden başarılı bir şekilde taşınır. Asansörde alanın geniş olması sayesinde tek seferde daha fazla eşyanız hızlı bir şekilde taşınır. Bina içlerinde eşyalarınız taşınmadığı ve koridorlarda çarpma tehlikesi yaşanmadığı için güvenli olarak nakliyat hizmetiniz gerçekleştirilir. Asansörlü nakliyat  zaman ve güvenli hizmet sağlayarak son yıllarda çokça tercih edilen bir hizmet türüdür.

 Eşyalarınız ambalajlı olarak paketlendiği için daha sağlıklı bir taşınma sağlanır. Özellikle beyaz eşya, mobilya gibi çizilme tehlikesi yaşayan eşyalarınız bu şekilde bir işlemden geçerek sağlıklı ve güvenlikli hale getirilir. Asansörlü taşınma ve ambalajlı taşıma hizmetimiz ile bütün eşyalarınız sigortalanmış ve güvence altına alınmış olur. Paketlemeler ile beyaz eşyalarınız vitrinleriniz gibi hassas eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır.

Eşyalarınız duvara monteli ise ya da büyük dolaplarınız var ise bunları ekibimizde yer alan profesyonel marangozlar ile demonte hale getirerek taşınmaya uygun ebatlar haline getirmekteyiz. Bu sayede eşyalarınız tek tek naylonlu balonlar ile korunaklı bir şekilde paketlenir. Böyle bir çalışma yaparak eşyalarınızı hem sigortalıyor hem de profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

İstanbul taşıma olarak hizmetlerimiz

İstanbul Ankara nakliye hizmetimizi diğer illere oranla daha sık gerçekleştirse bile tüm Türkiye geneli nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz nakliyat hizmetlerimiz

Ofisinizde yer alan eşyaları güvenli marangozlu, sigortalı, asansörlü ve ambalajlı olarak taşınmanıza yardımcı oluyoruz. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemlerinizde ofis eşyalarınızın en küçüğünden en büyük eşyalara mobilyalara kadar ambalajlı olarak paketlediğimiz eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırıyoruz. Ofisinizde yer alan eşyalarınızın durumunu randevu aldığınız telefon irtibatlarımızda bizimle paylaşmanız nakliyatın daha sağlıklı gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Evden eve nakliyat için aynı hizmet kalitesinde hizmet vermekteyiz. Evde kırılma tehlikesi olan eşyalarınızı sigortalıyor özel ambalajlar ile paketliyor ve bu sayede daha güvenli bir hizmet sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızdan mobilyalarınıza kadar bütün eşyalarınız balonlu naylonlar ile paketlenerek taşınır. Eviniz yüksek katta ise asansörlü araçlarımız ile eşyalarınızın güvenli ve hızlı nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Ankara nakliye hizmetlerimizde mağazanızın taşınma ihtiyaçlarında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mağazanızda yer alan raflar, depo gibi eşyalarınızı ambalajlı olarak paketliyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile mağazanızda yer alan bütün eşyalar güvenle ve titizlikle taşınmaktadır. Ekibimizde yer alan profesyonel marangozlar sayesinde mağazada yer alan büyük raflar ve benzeri eşyalar demonte hale getirilerek nakliyata uygun konuma getirilir.

İstanbul Taşıma

Şirketimizi otuz yılı aşkın bir süredir nakliyat sektöründe hizmet veren bir firmadır. Bizleri daha yakından tanımak için hakkımızda sayfasına göz atabilir, ofisimizin yerini öğrenmek için google haritalardan yararlanabilirsiniz. Randevu almak için iletişim sayfasında yer alan formu doldurabilir daha hızlı bir iletişim için arayarak fiyat alabilirsiniz. Aramak için zamanınız yok ise whatsapp butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yirmi yılı aşkın bir süredir etkin olarak seksen bir ilde hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi her geçen gün geliştirerek asansörlü nakliyat alanında da hizmet vererek sizlere daha güvenli ve hızlı hizmetler sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Ankara nakliye ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterlidir.

Call Now ButtonAra Fiyat Al!
×