Hakkımızda

istanbul ankara taşıma

İstanbul Taşıma

İstanbul Taşıma olarak yirmi yılı aşkın bir süredir nakliye firmaları arasında yer alarak başarılı hizmetlerimiz yer almaktadır.

Merkezimiz İstanbul Güngören’de yer almaktadır.

Şirketimize iletişim sayfasında yer alan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz direk olarak arama yapabilirsiniz. Mesaj yoluyla ulaşmak ve randevu almak için whatsapp butonu ile bize ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

Sektörde nakliye firmaları içerisinde uzun soluklu şirketlerden biri olmakla birlikte uzman ekibimiz ile sizlere titizlikle hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızı asansörlü, marangozlu, sigortalı ve ambalajlı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz Hangi Hizmetleri Vermektedir?

İstanbul taşıma şirketimiz;

·        Evden eve nakliyat

·        Ofis taşıma

·        Mağaza taşıma

gibi taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma gibi ihtiyaçlarınızı seksen bir ilde karşılamaktayız. İstanbul içi ve şehirler arasında nakliye firmaları içerisinde en sık sefer düzenleyen şirketlerden birisiyiz. İstanbul Ankara arasında gün içerisinde birden fazla nakliye seferlerimiz bulunmaktadır.

Ev taşıma ve ofis taşıma çalışmalarımızı eşit hizmet kalitesiyle sunmaktayız. Bütün çalışmalarımızda uzman ekibimiz marangoz ile birlikte çalışmaktadır.

Hizmetlerimizde Çalışma Sırası

Siz müşterilerimizin nakliye firmaları içerisinde tercih etmeniz ve talep etmeniz gereken belli başlı hizmet seçenekleri vardır.

Bunların başında ambalajlama gelmektedir. Ambalajlamayı kendiniz yapmak gibi bir seçeneğiniz bulunmaktadır. Dilerseniz bu hizmetimizden yararlanarak konforlu bir taşınma yaşayabilirsiniz. Şirketimiz eşyalarınızı balonlu naylonlar ile paketleyerek herhangi bir darbe ve çizilme tehlikesine karşı korunaklı hale getirmektedir. Özellikle beyaz eşya ve mobilyalarınız için koruma sağlayan bir ambalajlama şeklidir.

Evden eve nakliyat ve diğer ihtiyaçlarınız için birçok nakliye firmaları içerisinde yer almayan asansörlü nakliyat hizmetini vermekteyiz. Bu sayede taşınmanızı kolaylaştıracak birçok ayrıcalığı elde etmiş olursunuz.

Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınız binanın taşınmayacağı için herhangi bir darbe alması engellenir. Hem daha hızlı hem de daha güvenli bir taşınma gerçekleştirmenize yardımcı olmaktayız. Eşyalarınızın güvenliği şirketimizin güvencesi ve sigortası altındadır.

Ekibimizde yer alan marangozlar bizi nakliye firmaları içerisinde daha başarılı kılmaktadır. Taşınırken demonte edilmesi gereken mobilyalar ve diğer eşyalarınızı taşınmaya uygun şekilde yerinden alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede eşyalarınız taşınmak için uygun ebatlar haline getirilir.

Pandemi Sürecinde Dikkat Ettiklerimiz

Dünya genelinde mücadele ettiğimiz covid-19 salgını nedeniyle bütün ekibimiz hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışmaktadır. Bu süreçte sağlığınız için korona tedbirleri alan nakliye firmaları ile çalışmanız önem arz etmektedir. Bütün çalışma arkadaşlarımız galoş, eldiven ve maske ile çalışarak hem sizin hem de kendi sağlığına dikkat etmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul Taşıma

şehirler arası taşıma
Call Now ButtonFiyat Alın!