Evden Eve Nakliyat

İstanbul taşıma olarak, evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İstanbul Güngören’de bulunan şirketimizle yirmi yılı aşkın bir süredir tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Evinizi taşırken ihtiyacınız olan bütün taleplerinize yardımcı oluyoruz. Ambalajlama işlemlerini eşyalarınızı korumak amaçlı naylonlu balonlar ile paketliyoruz. Bu sayede eşyalarınız korunup zarar görmemektedir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Sizlerin il içinde ya da şehirler arasında adres değişikliğiyle taşınmanız sebebiyle çıkan ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla gerçekleştirilen bir hizmet türüdür. Hayatınızda gerçekleşen bu yer değişikliği nedeniyle eşyalarınızın yeni adresinize nasıl ve ne şekilde ulaştırılacağı bizim iş alanımız. Burada amaç beyaz eşyalarınızdan mobilyalarınıza kadar hangi koşullarda paketlenip temiz bir şekilde nakledilmesi bizim güvencemiz altındadır. Bu konforu sizlere yaşatmak için uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

Ambalajlama malzemelerimiz şu şekildedir ve sigortalı bir şekilde taşınmaktadır:

Evden Eve Nakliyat İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Taşınmak herkes için ekstra bir emek ve çaba gerektirir. Özellikle evden eve nakliyat özen gerektiren bir iştir. Her ebatta yer alan eşyalar kırılacak ve çizilecek gibi kategorilere ayırarak ayrı ambalajlarla paketlenmelidir. Bu şekilde gerçekleştirilen bir çalışma işlemi kullanıcıya ve bizlere kolaylık sağlayarak taşınma işlemini kısaltmaktadır. Daha sonra bu eşyaları uygun ambalajlarla paketlenmelidir. Beyaz eşya gibi parçaları balonlu naylon ile sarıp ambalajlamak daha güvenli olacaktır. Diğer eşyalarınız da kolilere yerleştirilerek paket haline getirilir ve taşınma için sorunsuz hazırlanır. Daha çok ailelerin talep ettiği evden eve nakliyat sayesinde çocuklu aileler İstanbul Taşıma sayesinde hızlı, pratik, marangozlu ve sigortalı taşınma gerçekleştirir. Siz çocuklarınızla ilgilenirken bizler sizin için eşyalarınızı hazır duruma getirerek sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Nasıl Bir Hizmet Alacağım?

Müşterilerimizin bütün isteklerini yerine getirerek profesyonel olarak talepleri karşılamaktayız. Evden Eve Nakliyat için marangozlu, sigortalı, asansörlü ve ambalajlı olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Evinizdeki mobilyaların demonte edilip paketlenmesi için ekibimizde yer alan marangozlarımız çalışmaktadır. Teçhizatımız ile birlikte bu işlemleri hızla gerçekleştiriyor ve eşyalarınızı özenle hazırlıyoruz.

  • Asansörlü
  • Marangozlu
  • Sigortalı
  • Ambalajlı

Bütün bu hizmetler siz müşterilerimize zaman kazandıracaktır.

Dar ve çok katlı binalar taşınmayı zorlaştırmakla birlikte işlemleri zora sokabilmektedir. Bu yüzden asansörlü araçlarımız ile bütün bu işlemleri hem daha güvenli hem de daha sağlıklı bir şekilde yürütüyoruz. Bu sayede eşyalarınız bina içindeki asansörde ve merdiven boşluklarında herhangi bir sorun yaşanmadan asansörlü mekanizma ile bina dışından taşınır.

Eşyalarınızı bizlere teslim ettiğinizde bu sorumluluğun bilinci içerisinde evden eve nakliyat için eşyalarınızı sigortalıyoruz ve size ait olan her şey güvencemiz altında taşınır. Bir diğer hizmetimiz olan ambalajlamayı yine eşyalarınızı korumak amacıyla profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetten yararlanmak için bizlere önceden bunu bildirmeniz yeterli olacaktır. Ekibimizin gerçekleştirdiği bu hizmette naylon balonlar ile ambalajlama özenle yapılır. Bu kullanılan malzeme sayesinde eşyalarınız zarar görmeden ve güvenli bir şekilde taşınır.

Neden İstanbul Taşıma?

Bu hizmeti yirmi yılı aşkın bir süredir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat gibi profesyonellik ve tecrübe gerektiren işleri ekibimizle birlikte yürütüyoruz. Kurduğumuz ekibimizle güvenle tüm eşyalarınızı bize yeni yuvanıza götürmek için teslim edebilirsiniz. Diğer yüzlerce firmalardan farkımız işimizi severek ve planlayarak yapmamızda yatıyor. Keyifle yaptığımız ve her kısmına hakim olduğumuz bu sektördeki varlığımız siz müşterilerden gelen bildirimlerle bize motivasyon sağlayarak daha da profesyonelleşmekte. Önemli olan karşılıklı güven ve memnuniyet sağlayarak sizlere yardımcı olmak ve bu disiplinle ilerleyerek şirketimizin varlığını sürdürmektir. İstanbul Taşımaya ulaşmak için; sitede bulunan formu doldurabilir ya da telefonla direk olarak arayabilirsiniz.

Önemli Detaylar Nedir?

Bizim için müşterilerimizin her isteği önemli detaylardır. Bu ayrıntıları sizlerin istekleri şekillendirmektedir. Evden eve nakliyat için bizlere önceden ulaşabilir ve ekspertiz talep edebilirsiniz. Bu sayede sizler için daha detaylı bir planlama oluşturabiliriz. Evinizde yer alan eşyalarınız için eksper ekibimiz ön çalışma yaparak program oluşturur ve sizlere daha iyi hizmet vermek planlama yapar. Eşyaların durumuna göre oluşturacağımız ön çalışma ile taşınma işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirerek sizlere zaman kazandırmak en önemli hedeflerimiz arasındadır. Bu çalışma size şunları sağlayacaktır:

  • Plan
  • Titizlik
  • Profesyonellik
  • Hızlı
  • Güven

Taşıma sektöründe edindiğimiz tecrübeler sayesinde profesyonel olarak devam ettiğimiz taşıma sektöründe önemli olan şeylerin başında güven ve sorumluluk gelmektedir. İstanbul Taşıma olarak iki gerekliliği de yerine getirerek yıllardır hizmet veriyoruz.

İstanbul Taşımaya Nasıl Ulaşırım?

Şirketimize sitemizde yer alan formu doldurarak, telefonumuzu arayarak ya da zaman sıkıntınız var ise whatsapp üzerinden mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Merkezimiz Güngören’de yer almaktadır. Türkiye’nin bütün illerinde hizmet vermekteyiz. Tüm illerden bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Talepleriniz doğrultunuzda şehrinize gelerek taşınma işlerinize yardımcı oluyoruz. Türkiye geneli; ofis taşıma, evden eve taşıma, şehirler arası taşıma ve şehir içi taşıma gerçekleştiriyoruz. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaları sizler sayesinde daha da büyütmeye devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz ile marangozlu, sigortalı, asansörlü ve ambalajlı bir şekilde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Call Now ButtonFiyat Alın!