Ev Taşıma İçin Yapılacaklar Listesi

Nakliyat alanında en çok tercih edilen ev taşıma ihtiyaçları her zaman titizlik ve profesyonellik gerektiren alanlardır. Ev taşıma ihtiyaçlarınızda öncelikli olarak planlama yapıp ona göre bir taşınma rotası izlemelisiniz. İşlem sıranız öncelikli olarak güvenilir bir şirket bulmak olmalı. Bunun için arama motorlarında bir şirket bulup aynı zamanda haritalardaki puanlamasına bakmanız size güvenilir şirket bulmak için yardımcı olacaktır. Aynı zamanda siteleri inceleyerek blog sayfalarından şirketlerin yapmış olduğu işlemleri inceleyebilirsiniz. Sosyal medya bu konuda birçok ev taşıma ihtiyacı olan kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Facebook ve instagram gibi sayfalardan şirketlerin linklerine ulaşıp sitesini inceleyebilirsiniz.

Ev Taşıma İşleminin Aşamaları

Yukarıdaki adımları okuyup uyguladıktan sonra o anki koşullarınıza uygun olarak nakliye firmasına telefonla ulaşabilirsiniz. Zaman sorununuz varsa mesaide olmanız sebebiyle arama yapamıyorsanız whatsapp üzerinden fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Bazı şirketlere de iletişim sayfasında yer alan forum üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nakliye şirketlerine ev taşıma yapacağınız adres hattında çalışıp çalışmadığını sormalısınız. Şehir dışı bir taşınma gerçekleştirecekseniz firmanın şehirler arası hizmet verdiğini öğrenmelisiniz. Bazı şirketler sadece İstanbul içi hizmet vermektedir. Lokasyon ile ilgli kısmı netleştirdikten sonra vermiş oldukları hizmetleri öğrenmelisiniz. İyi bir nakliyat firmasında servis edilen hizmetler şu şekilde olmalı:

  • Asansörlü
  • Marangozlu
  • Sigortalı
  • Ambalajlı

Ev Taşıma Hizmet Alanları

Asansörlü nakliyat siz müşterilerin güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Asansörlü araçlarda yer alan otomatik mekanizma sayesinde tek seferde daha fazla eşya yüklemesi yapılır ve daha güvenli bir taşınma işlemi sunulur. Yüksek atlı binalarda yaşıyorsanız, ev taşıma işlemini yaptığınız yeni adresiniz de yüksek katlı bir binada yer alıyorsa bu hizmeti sunan şirketlerle çalışmalısınız. Özellikle beyaz eşya ve mobilyalar gibi çizilme tehlikesi yaşanan eşyaları bu sistem sayesinde güvenle taşınır.

Ev taşıma işleminde birçok büyük ebatlı eşyalar bulunmaktadır. Bunların taşıma esnasında monte edilen duvarlardan sökülmesi ve ihtiyaç duyuluyorsa demonte hale getirilerek taşınmaya uygun hale getirilir. Bu işlemler uzmanlık istediği için nakliyat şirketinin marangozunun olup olmadığı kesinlikle araştırılmalıdır. Bu sayede eşyalarınız paketlemeye ve taşınmaya uygun ebatta olduğu için nakliyesi kolay olacaktır.

Bir diğer ve bütün eşyalarınız için önem arz eden hizmet türü sigortadır. Eşyalarınızı yeni adrese ulaştırırken hiçbir eşyanızın zarar görmemesini istersiniz. Size bunun garantisini verecek bir şirket önceliğiniz olmalıdır. Bu şekilde taşınma esnasında toparlanma ve eşyaların paketlenme süreçlerinde hiçbir tereddüt ve endişe yaşamadan taşınırsınız. Eşyalarınızın herhangi bir çizik ve kırılma gibi sorunları yaşamadan size teslim edileceğinin garantisi verilmelidir.

Ambalajlı olarak paketleme yapılması eşyalarınızın bir nevi sigortasıdır. Buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi ile mobilya gibi çizilme tehlikesi olan eşyaların balonlu naylonlar ile ambalajlanması eşyalarınızı güvende tutacaktır. Hem çizilmesini hem de taşıma esnasında yağmur yağması gibi olumsuzluklarda korumaktadır. Eşyalarınızı paketleme işlemi yaparak taşıtmalısınız. İster kendiniz paketleyebilir dilerseniz bu işlemi nakliyat şirketlerine yaptırabilirsiniz.

Ev taşıma işleminin yanı sıra ofis taşıma ve mağaza taşıma gibi nakliyat ihtiyaçları bulunmaktadır. Ofis taşıma, mağaza taşıma ve ev taşıma gibi nakliyat ihtiyaçlarında aynı hizmet kalitesi sunan şirketleri seçmelisiniz. Bir şirket evden eve nakliyat hizmetini müşterilere daha iyi ofis taşıma için özensiz bir hizmet sunmamalı. Her hizmet türü kendi içinde incelikler ve uzmanlık gerektirir.

İstanbul Taşıma olarak Ev Taşıma

Şirketimiz yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe hizmet sunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında;

  • Ev taşıma
  • Ofis taşıma
  • Mağaza taşıma

bulunmaktadır. Nakliyat alanındaki hizmet kalitemiz her taşınma türü için aynı kaliteyi barındırır. Ofisinizi taşırken gösterdiğimiz düzen ve titizliği ev taşıma işleminde de göstermekteyiz. Bütün hizmetlerimizi asansörlü, sigortalı, marangozlu ve ambalajlı olarak sunmaktayız. Asansörlü araçlarımız ile sizlere daha hızlı ve güvenilir çalışma gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınız bu şekilde çizilme tehlikesi yaşamadan taşınmaktadır. Marangozlu ekibimiz sayesinde eşyalarınız sigortalı olarak taşınır. Demonte edilmesini istediğiniz eşyalarınız taşınmaya uygun ebatlar haline getirilir. Daha sonraki çalışma aşaması ambalajlamadır. Balonlu naylonlar ile beyaz eşya ve mobilyalarınızı paketliyoruz. Bu sayede eşyalarınız güvenli olarak araçlara yüklenir ve taşınma esnasında herhangi bir problem yaşanmadan yeni adresinize getirilir.

Ofisiniz için de aynı çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Ofisinizde yer alan mobilyalar ve dekoratif tüm eşyalar araca yüklenmek için hazır hale getirilir. Ambalajlaması yapılır ve paketlenir. Yine mağaza taşıma işlemlerimiz de aynı hizmeti barındırır. Mağazada yer alan rafları ve mobilyaları demonte hale getirerek nakliyat için uygun ebatlara getirilmektedir.

Bize Ulaşın

Şirketimize arama motorlarında yaptığınız aramalarda ve reklamlardan ulaşabilirsiniz. Sitemizde iletişim sayfasındaki formu doldurarak bizlere ulaşıp ev taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz direk olarak arayarak randevu talep edebilirsiniz. Zaman sorunu yaşıyorsanız whatsaap butonumuzu kullanarak randevu alabilir, fiyat öğrenebilirsiniz. Pandemi sürecinde sizlere hizmet sunarken eldiven, maske ve korumalı kıyafetler kullanmaktayız. Bütün ekibimiz hijyen kurallarına dikkat etmekte ve galoş kullanarak sizlere daha hijyenik bir çalışma sunmaktadır.

Call Now ButtonAra Fiyat Al!
×