Beylikdüzü Nakliye Hizmeti

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma gibi ihtiyaçlarınızı planlı bir şekilde gerçekleştirerek güvenli bir hizmet alabilirsiniz. Bunun için işinde başarı elde etmiş şirketler ile iletişim kurmalısınız. Şehir içi hizmet olarak geçen beylikdüzü nakliye gibi ihtiyaçlarınız için arama motorlarında arama yaparak kalite puanı en yüksek şirketleri tercih etmelisiniz. Buna ulaşmak için haritalarda yer alan şirket yorum ve puanlamalarına bakabilirsiniz.

Beylikdüzü Nakliye İçin Yol Haritası

  • Kalite puanı yüksek beylikdüzü nakliye için bir firma bulduktan sonra şirket ile direk iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz şirketten ön çalışma yapmak için eksper talep edebilirsiniz. Eksper sayesinde nakliyat gününden önce nasıl bir çalışma ve paketleme yapılacağı üzerine şirket sizi bilgilendirmiş olacaktır. Böylece demonte edilmesi gereken eşyalar belirlenip tespit edilir ve zaman kazanılır. Bu zaman kazanma size konfor sağlayacaktır. Bu şekilde nakliyat ekibinde marangozun yer alması gerektiğini anlayacaksınız. Nakliyat için gerekli olan çalışmaları netleştirmiş olacaksınız.
  • Nakliyat sektöründe müşteriler için en önemli ihtiyaç sigortadır. Taşınırken eşyalarınızın sigortasının yapılıp yapılmadığını sorgulamalısınız. Bu sayede taşınan bütün eşyalarınız sigorta güvencesi altına alınmış olur.
  • Diğer önemli adım beylikdüzü nakliye için bulunduğunuz ve taşınacağınız dairenin kaçıncı katta olduğunun tespitidir. Bu taşınmanız için asansöre ihtiyacınızı belirleyecektir. Eğer yüksek katta yer alan bir dairede oturuyorsanız eşyalarınızın güvenliği ve daha hızlı taşınması için asansörlü araca ihtiyaç duyacaksınız. Asansörlü nakliyat hizmetini bütün şirketler vermemektedir. Bunun için asansörlü nakliyat hizmeti sunan şirketleri tercih etmelisiniz.
  • Üçüncü adım olan nakliyatın gerçekleştirileceği gün yapılacak çalışmalardır. Eşyalarınızın nasıl bir sıralama ile taşınacağı önemlidir. Beyaz eşya ve mobilyalar gibi titizlik gerektiren eşyalar ambalajlı paketleme ile taşınmalıdır.
  • Son adım olarak eşyalarınızın yeni adresinize taşınması ile işlemler tekrar eder. Yeni adresiniz yüksek katta bulunuyorsa asansörlü araçla eşyalarınız taşınır. Böylece çizilme düşme gibi tehlikelerden kurtulursunuz. Eşyalarınız yeni yerlerine taşınarak taşınma işleminiz güvenle sağlanmış olur.

Beylikdüzü Nakliye Hizmeti Neleri Kapsamalı?

Alacağınız nakliye sizin en rahat ve verimli hizmeti almanızı sağlamalı. Bir nakliyat şirketinde; asansörlü, sigortalı, marangozlu ve ambalajlı hizmet olmalıdır. Bütün bu hizmetler daha güvenli ve titiz bir şekilde beylikdüzü nakliye ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayacaktır. Sizin sağlıklı olarak alacağınız her hizmet eşyalarınızı güvence altına alacaktır.

Nakliyat şirketleri ile anlaşırken her hizmeti ayrıntısına kadar sorgulamalı ve takip etmelisiniz. Alacağınız hizmet kalitesi eşyalarınızın korunmasını sağlayacaktır.

İstanbul Taşıma Şirketi

İstanbul taşıma şirketi olarak beylikdüzü nakliye hizmetini yirmi yılı aşkın bir süredir sizlere sunmaktayız. Her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet kalitemiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Şirketimizin vermiş olduğu şehir içi nakliyat hizmeti ile İstanbul’un tüm ilçelerine ulaşmaktayız. Anadolu yakası ve Avrupa yakası fark etmeksizin tüm bölgeler ve ilçeler için bizlere ulaşabilirsiniz. Gün içinde ihtiyacınız olan evden eve nakliyat ve ofis taşıma gibi işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bütün hizmetlere yedi yirmi dört ulaşabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında yer alan tüm ilçelere ulaşım sağlıyoruz. Anadolu yakasında yine Üsküdar bölgesinden Pendik bölgesine kadar hizmet yelpazemiz geniştir. İlçeler arasında nakliyat hizmeti talep edebileceğiniz gibi İstanbul’dan diğer seksen bir ilimize ulaşım için randevu alabilirsiniz.

İstanbul Taşıma Olarak Hizmetlerimiz

Yapmış olduğumuz çalışmalar sizlerin daha kaliteli hizmet almasını sağlamaya yöneliktir. Müşterilerimizin memnuniyeti için vermiş olduğumuz hizmetler:

  • Asansörlü
  • Sigortalı
  • Marangozlu
  • Ambalajlı

Şirketimizde yer alan asansörlü araçlar sayesinde yüksek katlı dairelerde bile ulaşılabilirlik sağlayarak sizlere hizmet sunuyoruz. Bazı apartmanlarda koridor gibi eşyaların taşınacağı alanlar dar olabiliyor. Bu dar alanlarda eşyaların taşınması risk taşımaktadır. Eşyaların asansörlü araçlarla taşınması tehlikesiz olmakla birlikte daha hızlıdır. Tek seferde daha fazla eşya nakledilerek taşınma süresi kısalmaktadır.

Eşyalarınızın taşınma esnasındaki güvenliği bize aittir. İstanbul taşıma olarak beylikdüzü nakliye eşya taşımada tüm illerde olduğu gibi eşyalarınız sigortalanmaktadır.  Beyaz eşya ve mobilya gibi ölçü olarak büyük ve çizilme tehlikesi olan eşyalarınız sigortalanarak güvenli hizmet almanızı sağlıyoruz.

Mobilya, karyola gibi demonte edilmesi gereken mobilyalarınız ekibimizde yer alan profesyonel marangozlar sayesinde işlem görmektedir. Hem taşıma kolaylığı sağlaması hem de eşyaların daha korunaklı paketlenmesi açısından marangozun yapacağı çalışma kıymetlidir.

Eşyalarınızı ister kendiniz paketleyebilir dilerseniz bu işlemi bize bırakarak ambalajlı hizmeti talep edebilirsiniz. Ekibimiz balonlu naylonlar ile eşyalarınızı paketleyerek herhangi bir darbeye karşı dayanıklı hale getirmektedir.  Bu sayede beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız gibi kıymetli eşyalarınız korunaklı olarak araçlarımıza yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkmaktadır.

Beylikdüzü Nakliye İçin Bize Ulaşın

İhtiyacınız olan beylikdüzü nakliye için bizlere telefon ile ulaşabilir dilerseniz whatsapp hattımızdan da mesaj atabilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim sayfasındaki formu doldurarak da bizlere ulaşabilirsiniz. Pandemi sürecinin yaşandığı bu dönemde çalışma ekibimiz maske ve eldiven kullanarak hijyen kurallarına dikkat etmektedir. Ekibimizin ve siz müşterilerimizin sağlığı için korona kurallarına dikkatli bir şekilde uymaktayız.

Call Now ButtonFiyat Alın!