Avcılar Evden Eve Nakliye Hizmeti

Şehir içi nakliyat ihtiyaçlarınız için seçeceğiniz şirketler güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır. Bu hizmet için müşterilerin avcılar evden eve nakliye gibi Avrupa yakasındaki taleplerini karşılayan başarılı şirketler bulmaları gerekmektedir.

Aradığınız hizmet kalitesini bulmak için arama motorlarında yer alan şirketlerin kalite puanına bakmanız size yardımcı olacaktır. Haritalarda yer alan şirketlere verilen puanlamalar ve yapılan yorumlar fikir edinmenize yardımcı olur. Başarılı nakliye şirketlerinin hizmet kalitesini ölçmek için sitelerin kalitesine bakmakta fayda vardır

Avcılar Evden Eve Nakliye İçin İhtiyaçlar

En önemli ihtiyacın başında yer alan; işinde profesyonel bir nakliyat şirketini bulduktan sonra bazı ihtiyaçlar daha vardır. Bu gereksinimlerin başında asansörlü taşıma gelmektedir. Taşınacağınız adresten yeni adrese kadar yüksek katlı binada yer alan bir eviniz varsa asansöre ihtiyacınız vardır. Asansörün olması size zaman tasarrufu sağlayacaktır. Bu şekilde eşyalarınız hem daha hızlı hem de güvenli taşınır. Bina içerisinde herhangi bir taşıma işlemi gerçekleşmeyeceği için eşyalarınızın darbe alma ihtimali de ortadan kalkar. Böylece tek seferde birden fazla eşyayı asansörlü mekanizma ile taşıyarak güvenli hizmet alırsınız.

Asansörlü nakliyat hizmetini bütün avcılar evden eve nakliye şirketleri vermediği için bunun araştırmasını dikkatli yapmalısınız. Anlaştığınız şirkete ilk önce bu hizmeti verip vermedikleri sormalısınız. Bir diğer ihtiyaç ise sigortadır. Eşyalarınızın sigorta güvencesine alınması önem arz eder. Böylece şirket eşyalarınızı sigortalayarak herhangi bir kazaya karşı güvence vermiş olacaktır. Bu yüzden avcılar evden eve nakliye için randevu talep ederken şirketlerin sigorta yaptıklarından emin olmalısınız. Nakliyat sırasında herhangi bir zararınızın karşılanması ve eşyalarınızın güvence altına alınması önemlidir.

Bir diğer ihtiyacınız marangozdur. Marangoz sayesinde dolap ve karyola gibi eşyalarınız demonte edilerek taşınmaya müsait hale getirilmelidir. Marangozun yaptığı bu çalışma eşyalarınızın daha küçük parçalar haline getirilerek taşınmaya uygun hale getirilmesini sağlar. Böylece herhangi bir darbe almadan eşyalarınız güvenle taşınacaktır. Evde birçok eşyaların yerinden sökülmesi gerektiğini taşınma esnasında fark edeceksiniz. Bulaşık ve çamaşır makinesi gibi eşyaların yerinden sökülmesi yine marangozların bilgisi ile gerçekleştirilir.

Bütün bu işlemleri sırasıyla yaptıktan sonraki çalışma eşyaların paketlenerek ambalajlanmasıdır. Bu çalışma eşyalarınızın darbe almasını ve çizilmesini engelleyecektir. Böylece eşyalarınız zarar görmeden yeni adresinize ulaştırılır. Şirketler paketleme işleminizi balonlu naylonlar ile gerçekleştirilirse daha sağlıklı bir çalışma yapılmış olur. Eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınır.

Bütün bu işlemleri yapan bir şirket bulduktan sonra nakliyat tarihinden önce avcılar evden eve nakliye için eksper talep edebilirsiniz. eksper hizmeti sayesinde taşınma tarihinden önce evinizde yapılması gereken çalışmalar tespit edilerek planlı bir çalışma gerçekleştirilir. Bu sayede taşınma gününde daha hızlı ve planlı bir taşınma hizmeti almanız sağlanır.

İstanbul Taşıma Olarak Hizmet Bölgelerimiz

Şirketimiz yirmi yılı aşkın bir süredir nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. İstanbul/Güngören merkezli olarak çalışmaktayız. Avrupa yakası ve Anadolu yakası dahil olmak üzere tüm İstanbul içinde hizmet vermekteyiz. Hizmet bölgemiz sadece İstanbul ile sınırlı olmayıp tüm Türkiye geneli seksen bir ildedir. Avrupa yakasında avcılar evden eve nakliye taleplerinin olmasıyla birinci sırada yer almaktadır. Bu ilçemizde sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda ofis taşıma ihtiyaçları da görülmektedir.

Merter, şişli, ok meydanı, beylikdüzü, beşiktaş, sefaköy, yenibosna, Küçükçekmece, başakşehir, Büyükçekmece gibi birçok Avrupa ilçesinde hizmet vermekteyiz. Şirketimizdeki araçların iş yoğunluğuna göre nakliyat talebinde bulunduğunuz aynı gün sizlere nakliyat hizmetini sunabilmekteyiz. Anadolu yakasında; Üsküdar, Kadıköy, pendik, cadde bostan, Beykoz, Maltepe gibi ilçelerde de hizmet sunmaktayız. Özellikle ticaretin yoğun olduğu semtlerde mağaza ve ofis taşıma talepleri artmaktadır. Şirketimizde sizlerden gelen tüm nakliyat taleplerini karşılayacak araç hacmimiz ve uzman ekibimiz yer almaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliye Hizmetlerimiz

  • Mağaza taşıma
  • Ofis taşıma
  • Evden eve nakliyat
  • Avcılar evden eve nakliye

Hizmetlerimiz arasında avcılar evden eve nakliye yoğunluk göstermektedir. Evden eve eşya taşıma talebi artmakla birlikte ticaretin ve rezidansların olduğu semtlerde ofis taşıma ile mağaza taşıma talepleri yer almaktadır.

Ofis taşıma ihtiyaçlarınızda bulunduğunuz cadde ve dairenin kat konumunu belirtirseniz sizlere daha sağlıklı hizmet sunmamızı sağlarsınız. Eğer yüksek katta yer alan bir ofisiniz ya da mağazanız var ise asansörlü hizmet sizin için daha güvenilir olacaktır. Asansörlü araçlarımız ile tek seferde daha fazla eşya taşıyarak sizlere hızlı bir hizmet sunmaktayız. Bina içinden eşyaların taşınmaması sayesinde eşyalarınızın herhangi bir darbe alması engellenir ve güvenli bir şekilde taşınır. Size zaman ve iş tasarrufu sağlamaktadır. Böylece yeni adresiniz için aynı tehlikesiz ve hızlı taşımacılık gerçekleştirilir.

Bizlere Ulaşın

Şirketimize telefonla ulaşabilir dilerseniz whatsapp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak avcılar evden eve nakliye için bizlere ulaşabilirsiniz. Pandemi sürecinin yaşandığı bu dönemde bütün şirket çalışanlarımız korona tedbirlerine uyarak çalışmaktadır. Bütün çalışanlarımız eldiven, maske ve galoş giyerek sizlere hizmet vermektedir. Hem sizin hem de çalışan ekibimizin sağlığını ön planda tutmaktayız.

Call Now ButtonAra Fiyat Al!
×