Asansörlü Nakliyat Nedir?

Eşyaların taşınması işleminde güvenli ve hızlı bir çalışma imkanı sunarak çok katlı binalarda iş kolaylığı sağlayan hizmet türü asansörlü nakliyat çalışmasıdır. Yirmi katlı binalara kadar kullanım kolaylığı sağlayan bu hizmet türü sayesinde eşyalarınız titizlikle taşınarak yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Müşterilerin son yıllarda tercih etmesi sebebiyle her geçen gün asansörlü nakliyat hizmeti yaygınlaşmakta ve şirketlere ve kullanıcılar olan müşterilere kolaylık sunmaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmetini kimler tercih etmeli?

Bu hizmeti yüksek katlı binalarda ve dar binalarda oturanlar tercih etmeli. Bu şekilde asansörlü nakliyat ile eşyalarınız herhangi bir hasar görme tehlikesi olmaksızın otomatik sistem ile taşınır. Eğer rezidanslarda ya da çok katlı binalarda oturuyorsanız ve eşyaların taşınacağı yeni adresiniz bu yapılardan biri ise tercih etmeniz gereken hizmet türüdür.

Bu hizmetin faydaları nelerdir?

Ofis taşıma ve evden eve taşıma gibi ihtiyaçlar için ofis ve ev eşyalarınızın güvenli olarak taşınmasına öncelik veren her kullanıcı asansörlü nakliyat hizmetin faydalanabilir. Kullanım kolaylığı sağlayarak eşyalarınız konusunda endişe yaşamadan eşyalarınız taşınmış olur. Dar binalarda taşınma esnasında çizilme ve diğer tehlikeleri ortadan kaldırarak sorunsuz bir taşınma sağlar.

  • Güvenli
  • Dayanıklı
  • Hızlı
  • Sorunsuz
  • Titiz

gibi hizmet kolaylıkları sağlayarak size zaman kazandıran ve güvenli bir taşınma türü olan asansörlü nakliyat son yılların en çok tercih edilerek başarılı taşınma hizmeti gerçekleştirilen bir işlemdir.

Asansörlü nakliyat işleminde dikkat edilecek hususlar

Ofis taşıma ya da evden eve nakliyat gerçekleşirken tercih edilen asansörlü nakliyat işleminde dikkat edilmesi gereken teknik konular olduğu gibi hayati konuları da kapsayan yapılacak işlemler mevcuttur. Teknik olan kısmı şirketler çözerek güvenli bir hizmet sunar. Asansörde eşya yerleştirmek için yer alan kafes yeteri büyüklüktedir ve şirketler aşırı istifleme yapmadan güvenli olarak bu mekanizmayı kullanarak hizmet verir. Taşınma işleminde asansörün altında yanında olası bir probleme karşılık herhangi bir sorun yaşanmaması adına güvenlik önlemi alarak tehlikeyi en aza indirerek asansörlü nakliyat işlemini gerçekleştirmek daha sağlıklı olacaktır.

Bir diğer hayati dediğimiz konu ise asansörlü nakliyat için alandaki fiziki koşullardır. Taşıma işlemi yapılacak olan binanın yanında asansörün uzanacağı uzaklıkta herhangi bir elektrik kablosunun yer alıp almadığı göz önüne alınmalıdır. Önceden yapılan keşifler ve titiz çalışma sayesinde bu tehlikelerin yaşanmasının olasılığı azdır. O yüzden asansörlü nakliyat talebinde bulunduğunuz şirketlerin bu konudaki yetkinlikleri araştırılmalıdır.

Asansörlü nakliyat işlemi

Taşınma işleminden önce bir plan oluşturularak çalışılırsa yapılan çalışmayı hızlandıracaktır. Nakliyat için şirketlerle yaptığınız telefon görüşmelerinde taşınma tarihinden önce eksper uzmanı isteyerek planlı bir çalışma talep edebilirsiniz. Böylece taşınma öncesinde yapılacak işlemleri ayrıntılı olarak tespit ederek ona göre çalışma oluşturabilir.

Müşterinin tercihiyle şekillenecek olan bir nakliyat işidir. Müşteri taşınacak eşyalarını kendisi düzenleyerek paketleyebilir ya da bu çalışmayı kendisi yapmak istemeyerek çalışacağı nakliyat firmasından talep edebilir.

Hizmet öncesi yapılacak hazırlıklar

Müşteri taşınma öncesi hazırlıkların firmadan yapılmasını talep ettiğinde şirket çalışanları adrese gelerek paketlenmesi gereken bütün eşyaları bölümlere ayırarak paketler ve taşınacak hale getirir. Daha sonra asansörlü nakliyat işlemi ile evin müsait olan kısmından balkon ya da camından eşyaları asansörün sepetine yükler otomatik mekanizma ile eşyaları aşağıda çekerek kamyona yüklenmesini sağlar. İstifli ve düzgün bir şekilde yüklenen eşyalar yeni adrese götürülmek üzere yola çıkarılır. Gidilen yeni adreste asansörlü nakliyat hizmetine ihtiyaç duyulması halinde aynı işlem bu sefer yeni adres için gerçekleştirilir.

İstanbul Taşıma ile alacağınız hizmetler

İstanbul Taşıma olarak nakliyat hizmetlerimiz;

  • Asansörlü
  • Sigortalı 
  • Marangozlu
  • Ambalajlı

Nakliyat alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için sistemli ve planlı çalışmalar yapmaktayız. Eşyalarınızın nasıl taşınacağı konusunda bir tecrübeniz yoksa bizden ambalajlama hizmeti talep edebilirsiniz. Bu talebiniz doğrultusunda öncelikli olarak beyaz eşyalarınızı balonlu naylonlar ile korunaklı bir şekilde paketliyor ve taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Diğer eşyalarınız da özel olarak paketlenerek aynı işlemden geçmektedir. Uzman ekibimizde yer alan marangozlar sayesinde mobilyalarınızı ve diğer eşyalarınızı taşınacak ebatlar haline getirilerek asansör yardımıyla kamyonlara yüklenmektedir. Eşyaların küçük parçalar haline getirilmesiyle nakliyat talebiniz başarılı ve titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Ürünlerinizi sigorta güvencesi ile marangozlarımızın çalışmalarıyla ambalajlı paketleme yaparak hizmet gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınız ambalajlama ile güvenle ve daha hızlı ve emniyetli bir çalışmayla taşınmaktadır.

Yirmi yılı aşın bir süredir yer aldığımız nakliyat sektöründe müşterilerimizden gelen talepler ve istekler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye ve sizlerin taleplerine çözüm bulmaya devam ediyoruz. Evden eve nakliyat ve ofis taşıma ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. İstanbul Taşıma şirketimize ulaşmak için bizi arayabilir ya da whatsapp butonumuz ile bizlere mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan formu doldurarak da bizlerle bağlantı sağlayabilirsiniz. İstanbul taşıma olarak asansörlü nakliyat için bize ulaşın.

7 Comments

Call Now Button